Kosmetologia ciała

Liposukcja ultradźwiękowa

Zabieg dedykowany do usuwania nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej 

Body Wrapping Therapy

Zabieg modelujący ciało bandażami

Drenaż limfatyczny

Usprawnia przepływ limfy w organizmie, poprzez mechaniczne ,,przepychanie’’ jej w kierunku węzłów chłonnych. Dzięki temu usuwa toksyny nagromadzone w skórze i tkance podskórnej, pomaga ,,rozbijać” komórki tłuszczowe. Doskonale usuwa obrzęki, skuteczny w walce z cellulitem, poprawia krążenie. Często łączony jest z masażem bańką chińską. Polecany również po lipolizie iniekcyjnej.

Masaż bańką chińską

Zastosowanie znalazł zarówno w lecznictwie jak i w kosmetologii. Wykorzystuje się jego działanie antycellulitowe, przeciwobrzękowe, zmniejszające widoczność rozstępów, modelujące sylwetkę. Poprawia krążenie, przepływ limfy, usuwa nagromadzone toksyny w skórze i tkance podskórnej, poprawia strukturę skóry, uelastyczniając ją. Polecany szczególnie w terapiach odchudzających oraz po lipolizie iniekcyjnej.

Masaż gorącymi kamieniami

Wykonywany jest za pomocą bazaltowych kamieni, które przed zabiegiem są ogrzewane do ok. 50 stopni Celsjusza. Masaż doskonale odpręża, uelastycznia skórę, poprawia ukrwienie skórne i przepływ limfy, regeneruje mięśnie po urazach i przeciążeniach, poprawia metabolizm, rozgrzewa, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Stosowany także w kuracjach antycellulitowych.

Masaż gorącą czekoladą

Jest to masaż relaksacyjno- odżywczy, podczas którego wykorzystywana jest prawdziwa czekolada. Rozgrzewa tkanki, pobudza zmysły, dzięki temu czujesz się  zrelaksowany i odprężony. Zabieg ten pobudza, doskonale odżywia skórę, napina ją, uelastycznia, nawilża. Ziarna kakaowca są źródłem wit. A,E,F,H, ceramidów, polifenoli, cynku, magnezu, kofeiny, które przyśpieszają krążenie krwi w skórze, zmniejszają obrzęki i przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej, dlatego jest  polecany dla osób w trakcie terapii odchudzającej.

Zabieg SPA na ciało

Zabieg rozpoczyna się peelingiem  całego ciała, następnie wykonywany jest masaż relaksacyjny. Rytuał kończony jest maską na ciało. Doskonały zabieg relaksujący, odprężający i wyciszający.